Korepetycje z Języka Angielskiego

W naszej ofercie, korepetycje traktujemy z goła inaczej niż prywatne lekcje z języka angielskiego. Wynika to z faktu, iż w naszych oczach korepetycje są uzupełnieniem głównego toku nauczania dla uczniów szkół podstawowych i średnich, a także studentów. Korepetycje są bardzo ważnym elementem toku nauczania. W trakcie korepetycji pracujemy z uczniami na podręcznikach i podstawie programowej ze szkoły lub uczelni. Nie ma zatem potrzeby wykupywania dodatkowych materiałów. Jeżeli szukasz bardzo indywidualnie dopasowanego toku nauczania niezależnie od szkoły bądź uczelni, zobacz naszą ofertę prywatnych lekcji języka angielskiego.

Biz'n'Ars Aldona Szczepanek – Nauczanie Języka Angielskiego Katowice i Bielsko-Biała
Biz’n’Ars Aldona Szczepanek – Nauczanie Języka Angielskiego Bielsko-Biała

Dlaczego właśnie korepetycje z języka angielskiego?

Po pierwsze, korepetycje jako dodatkowe zajęcia bardzo pomagają osobom, które potrzebują spokoju w nauce oraz więcej czasu, żeby przyswoić materiał. Po drugie, korepetycje są dobrym rozwiązaniem dla osób, które angielski mają już dość dobrze opanowany, ale chcą pogłębić swoją wiedzę. Kolejnym aspektem korepetycji jest to, że uczeń ma nauczyciela tylko dla siebie, więc nauczyciel może się skupić tylko na tym jednym kursancie. Przeczytajcie, co o korepetycjach mówi Aldona Szczepanek, właścicielka Biz’n’Ars:

Od czasów studenckich udzielam korepetycji. Jest to w wielu przypadkach bardzo dobra forma pracy z Uczniami. Korepetycje są dobrą formą wyrównywania braków, uzupełniania zaległości i poszerzania wiadomości. Na korepetycjach można poświęcić więcej czasu na materiał, który sprawia trudność. W trakcie takiej formy zajęć można na spokojnie poświęcić czas, aby przygotować się do wszelkiego rodzaju egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty czy maturalny. Uczeń w takiej sytuacji może nauczyć się jak wyłapywać informacje z tekstów słuchanych czy czytanych. Przewagą korepetycji nad zajęciami w szkole jest to, że na korepetycjach nauczyciel nie musi „lecieć z materiałem”.

Na korepetycjach uczeń może na spokojnie pytać nauczyciela na przykład o to, jak napisać wypracowanie. Na zajęciach indywidualnych uczeń ma ten komfort, że nie będzie oceniony przez innych uczniów w momencie, kiedy czegoś nie rozumie. Na korepetycjach nauczyciel ma też możliwość szczegółowego rozpisania zagadnień gramatycznych, które często dla uczniów są problematyczne, gdyż w języku angielskim jest wiele form wyrażania czasów, co dla Polaków bywa istną piętą Achillesową.

Doświadczeni korepetytorzy z języka angielskiego

Zespół Biz’n’Ars składa się z doświadczonych pedagogów. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi wytycznymi ministerstwa i kuratorium. Podstawę programową znamy i w znacznej mierze wiemy na czym bazują nauczyciele języka angielskiego w szkołach lub na uczelniach. Pracę na stanowisku etatowego nauczyciela języka angielskiego znamy od podszewki, ponieważ są wśród nas nauczyciele z przedszkola, szkoły podstawowej, byłego gimnazjum, szkół średnich oraz wykładowcy akademiccy. Jednym z naszych ulubionych zakresów korepetycji jest kompleksowe przygotowanie do matury. 🙂 Z pasją oraz zaangażowaniem prowadzimy korepetycje z języka angielskiego dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie językowym.

Powodów, dla których warto zdecydować się na korepetycje z języka angielskiego w Biz’n’Ars jest jeszcze więcej. Zachęcamy do przeanalizowania naszej strony internetowej, kontaktu z nami oraz do skorzystania z naszej oferty.

Cennik korepetycji z języka angielskiego

Cena brutto Język angielski ogólnyJęzyk angielski zawodowy
60 minut*70 zł90 zł

*Podane ceny są cenami bazowymi za standardowe lekcje języka angielskiego bez dojazdu do Klienta. Jeżeli masz specjalne oczekiwania, skontaktuj się z nami, a z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie i on-line

Zapraszamy do kontaktu!

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę, abyśmy kontaktowali się z Tobą poprzez e-mail oraz telefonicznie wyłącznie w celu obsługi zapytania.