Biz’n’Ars – o firmie

Nasza firma Biz’n’Ars Aldona Szczepanek jest firmą rodzinną, która pod obecną marką działa od maja 2015 roku. Firma powstała z miłości do nauczania języka angielskiego. Właścicielka firmy jest czwartym anglistą w swojej rodzinie, więc nauczanie ma we krwi. W rodzinie właścicielki angielskiego uczy Tata, Ciocia i Brat. Firmę tworzą ludzie z pasją, zmotywowani i energiczni, chętnie wykonujący swoje obowiązki. Język angielski to pasja dwóch pokoleń naszej rodziny. Nasza firma zawsze stara się jak najlepiej stawać naprzeciw wymaganiom naszych Klientów. Firma działa na terenie województwa śląskiego, głównie na terenie i w okolicach Bielska-Białej.

Biz'n'Ars Aldona Szczepanek – Nauczanie Języka Angielskiego Katowice i Bielsko-Biała
Biz’n’Ars Aldona Szczepanek – Nauczanie Języka Angielskiego Bielsko-Biała

Zajmujemy się głównie nauczaniem języka angielskiego. Nie mniej jednak, świadczymy również specjalistyczne usługi tłumaczeń dla firm oraz osób prywatnych. W zakresie translatoryki, specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych. Dodatkowo, tłumaczymy między innymi dokumenty oraz korespondencje, ale również zajmujemy się tłumaczeniem na przykład materiałów reklamowych czy promocyjnych. W tłumaczenie tekstów wkładamy całe swoje serce, gdyż wiemy, jak ważne jest dokładne przetłumaczenie tekstów.

W Biz’n’Ars, przy nauczaniu języka angielskiego skupiamy się na indywidualnym dostosowaniu formy prowadzenia zajęć, zarówno tych grupowych, jak i indywidualnych. W ramach prowadzonych zajęć, pomagamy rozwijać umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Wspieramy Klientów w pogłębianiu znajomości słownictwa potrzebnego do egzaminów oraz w pracy, m.in. poprzez odpowiedni dobór materiałów leksykalnych i tworzenie indywidualnych zbiorów słownictwa na potrzeby konkretnych zajęć, osób i grup. Jako firma rodzinna, staramy się, aby Kursanci na zajęciach czuli się swobodnie, gdyż zależy nam na tym, aby nauka była przyjemnością. Całym zespołem staramy się pokazać, że języka angielskiego można się nauczyć w każdym wieku. Dzięki temu, że w firmę tworzymy w dwa pokolenia, jest nam łatwo zrozumieć sposób uczenia się osób starszych, jak i tych młodszych. Jako że jesteśmy firmą rodzinną, staramy się wymieniać pomysłami na prowadzenie zajęć, a kilkudziesięcioletnie doświadczenie bardzo nam to ułatwia. Dzięki temu możemy połączyć tradycyjną naukę języka angielskiego ze współczesnymi metodami prowadzenia zajęć.